Newsflash

Тут стiльки рiзноманiтної риби, що просто диво!

Наши фото

Login FormЗ першого квітня починається нерест PDF Печать E-mail
Автор: Nata   
01.04.2011 12:45

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та з метою охорони природного відтворення водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних ГУ Полтавадержрибоохорона, наказую:

1. Заборонити промислове та любительське рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв’язку з нерестом риби на водних об’єктах у такі строки:

— в Дніпродзержинському водосховищі з 1 квітня по 10 червня;

— в усіх інших рибогосподарських водних об’єктах строки весняно — літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів встановлюються з 1 квітня до 21 травня.

 

 

2. Проінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через пресу, радіо, телебачення населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення термінів весняно — літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів.

3. Розробити спільні заходи по охороні рибних запасів і водних живих ресурсів з відповідними держуправліннями екоресурсів, управліннями МВС і облрадами УТМР.

4. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано — ракушковаї суміші, а також заборонити пересування будь — тких плавучих засобів за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т. п.), а також крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

5. Затвердити перелік нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищу і малих річісах, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений (додається).

6. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзер–жинському водосховищі і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Дніпродзержинському водосховищі і малих річках, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонений.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Автор: Леонід Грива, Начальник Головного управління
Обновлено 01.04.2011 12:48