Newsflash

А якi тут цiкавi черепахи - просто диво!:)

Наши фото

Login FormВиїзне засідання постійної комісії на базі РЛП «Нижньоворсклянський» PDF Печать E-mail
Автор: Nata   
23.02.2011 11:55

Минулого тижня на базі РЛП «Нижньоворсклянський» відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань екології та раціонального природокористування під головуванням Миколи Сердюка за участю директора парку Віктора Попельнюха.

 

Депутати районної ради, в першу чергу, оглянули об'єкти, що розміщені на території РЛП та матеріально-технічну базу парку.
В ході засідання члени постійної комісії обговорили основні проблемні питання, а саме: відновлення електропостачання до адміністративно-наукового центру, продовження робіт по ремонту приміщень, забезпечення охорони території об'єкту природно-заповідного фонду, зміцнення матеріально-технічної бази парку, сприяння розвитку «зеленого» туризму, активізація роботи по наданню платних послуг.

На закінчення даного засідання було прийнято рішення заслухати звіт директора РЛП «Нижньоворсклянський» про роботу адміністрації регіонального ландшафтного парку за 2010 рік та про план роботи на 2011 рік і розглянути Програму фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2011-2015 роки на черговому засіданні постійної комісії.

 

http://radakob.ucoz.ua/index/0-23

Обновлено 23.02.2011 12:05