Newsflash

Тут стiльки рiзноманiтної риби, що просто диво!

Наши фото

Login FormДілянки та строки, визначені для проведення любительського рибальства на території рлп «Нижньоворсклянський» PDF Печать E-mail
Автор: Nata   
23.02.2011 10:27

Ділянки та строки, визначені для проведення любительського рибальства на території рлп «Нижньоворсклянський»

Зона регульованої рекреації:

— у межах Вільховатської сільської ради: лівий берег від проходу в затоку до існуючої бази «Дубовий гай» на трасі Кобеляки — Світлогірське до проходу в урочище Осоти дозволяється любительський лов громадянам безкоштовно вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на одного рибалку та спінінгом з берега в період від скресання криги до льодоставу (за винятком нерестового періоду).

 

 

Господарська зона:

— у межах Вільховатської сільської ради в кв. 58–59 (лівий берег р. Ворскла біля с. Правобережна Сокілка); у межах Світлогірської сільської ради у Ворсклянській затоці — правий берег від Кишеньківського лісництва (кв. 18) до мису «Козацький острів» у районі с.Світлогірське і далі від мису лівий берег Дніпродзержинського водосховища до Тахтаївського гранітного кар’єру; у межах Орлицької сільської ради у Ворсклянській затоці від кордону МРГ «Дніпродзержинське» (лівий берег) до адміністративної межі з Радянською сільською радою і далі (в межах Радянської сільської ради) до південної частини гранітного кар’єру — дозволяється любительське рибальство громадянам безкоштовно вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на одного рибалку та спінінгом з берега в період від скресання криги до льодоставу (за винятком нерестового періоду). У нерестовий період — однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

 

Ділянки та строки, визначені для організації спортивного рибальства на території рлп «Нижньоворсклянський»

У господарській зоні РЛП у межах Кобеляцького та Дніпродзержинського ГМРГ Полтавської організації УТМР дозволяється вилов риби членами громадських об’єднань за їх членськими квитками в межах ділянки від кв. 18 Кишеньківського лісництва правим берегом Ворсклянської затоки до мису «Козацький острів» у районі с. Світлогірське, далі лінією на крайню західну точку о. Вишняки, північним берегом острова, огинаючи його, до південної частини кв. 57, далі лінією через протоку на мис у кв. 19 на о. Новоорлицькі Кучугури, північним берегом острова до мису в кв. 29 і далі лінією до лівого берега водосховища, до адміністративної межі Радянської та Орлицької сільських рад і берегом до північної межі с. Орлик, звідти орієнтиром на кв. 18 Кишеньківського лісництва — від скресання криги до льодоставу (за винятком нерестового періоду) з берега і човнів (з механічною тягою, зареєстрованих та з чіткими номерами на бортах, за наявності документів на плавзасіб та посвідчення на право керування плавзасобом) вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше десяти на одного рибалку і спінінгом, а також безкоштовно інвалідами І та ІІ груп, учасниками війн та збройних конфліктів і ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії (за наявності посвідчення).

У зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється здійснювати рибальство зимовими вудками з блешнею вертикального ходу, з гачком не більше № 10, мормишкою, наживкою і живцевими снастями із загальною кількістю гачків не більше десяти на одного рибалку. Іншими способами рибальство заборонене.

Обновлено 23.02.2011 10:36